grubyzwierz

   STRONA GŁÓWNA

   TEAM ZACHÓD

   ZŁÓW I WYPUŚĆ

   RELACJE Z WYPRAW

  RYBY DRAPIEŻNE

  KARPIOWANIE

  POD LODEM

   FILMY

   GALERIA

   ŁOWISKA

   GRY

   KUCHNIA

 

Łowienie kleni i jazi na groch

STRONA GŁÓWNA => RELACJE Z WYPRAW

czytano

20889

razy

LATO 2012 Z TEAM ZACHÓD. PSTRĄGI, SUMY I KARPIKI.

Po powrocie znad Bałtyku wybraliśmy się na pstrągi. Późna wiosna i początek lata to jeden z najlepszych okresów by zapolować na kropki. Ryby są już wtedy dość dobrze odkarmione, co przekłada się na ich siłę podczas holów. Okres dobrego żerowania utrzymywał się właściwie przez większość sezonu letniego. Jedynym utrudnieniem były miliony komarów, które niejednokrotnie zniechęciły nas do wyjazdu nad wodę.

W jednen piękny, słoneczny dzień wybrałem się z Jackiem, Darkiem i jego córką - Darią na stawik karpiowy. Po zanęceniu zaczęła się zabawa. Na delikatne pickery łowiliśmy karpiszony, które wielkością przypominały wigilijne rybki kupowane w sklepach rybnych. Jednak na delikatnych zestawach i takie ryby potrafiły dostarczyć nam nie lada emocji. Na koniec łowienia wręczyliśmy Darii puchar TEAM ZACHÓD w kategorii INTEGRACJA za poczucie humoru i nieznikający z jej twarzy uśmiech, który i nam się udzielał :)

W tym samym czasie Ziomek i jego mama wykorzystując sprzyjające warunki łowili suma za sumem. Największy złowiony przez Ziomka miał 180,00 cm. Ciekawym przyłowem okazał się prawie metrowy szczupak złowiony w środku nocy na spinning. Sumy brały im zarówno na żywce, jak i spinning.

Odrzański sum

Sum z Odry

Odrzańskie sumy

W ostatni weekend sierpnia wyskoczyłem na kilka godzin nad pstrągową rzeczkę. Ryby żerowały w tym dniu aż miło, poza kropkami udało mi się złowić jednego lipienia a kilka innych spięło się w trakcie holu. Kiedy miałem już zakończyć łowy, pojechałem w stare, można by rzec, że zapomniane miejsce. W kilku pierwszych rzutach zapiąłem pięknego pstrąga o długości ok. 44 cm. Był to miły akcent na zakończenie sezonu pstrągowego.

STRONA GŁÓWNA => RELACJE Z WYPRAW

 

 


Warning: require_once(/home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze/comments.php5) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze.php5 on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze/comments.php5' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze.php5 on line 3