grubyzwierz

   STRONA GŁÓWNA

   TEAM ZACHÓD

   ZŁÓW I WYPUŚĆ

   RELACJE Z WYPRAW

  RYBY DRAPIEŻNE

  KARPIOWANIE

  POD LODEM

   FILMY

   GALERIA

   ŁOWISKA

   GRY

   KUCHNIA

 

Sierpniowe łowy

STRONA GŁÓWNA => RELACJE Z WYPRAW

czytano

3879

razy

SIERPIEŃ 2008

  Sierpień 2008 nie był miesiącem, w którym nie spędzałem dużo czasu nad wodą. Jednak był bardzo urozmaicony jeśli chodzi o ryby, na które polowałem.

Szczupaki

          Jeziorowe szczupaki zawsze mnie interesowały, przede wszystkim przez swoją piękną barwę oraz częste wyskoki podczas holu. Weekend spędzony u rodziców w Pszczewie zaowocował kilkoma szczupakami i okoniami.

 

Karpie

          Nęcona przez kilkanaście dni miejscówka zwabiła karpie w granicach 4-6 kg. Najwięcej karpi złowił Jacol, mi i Ziomkowi trafił się jeden. Dodatkowo podczas jednej zasiadki na wędkę zarzuconą na uklejowego trupka wziął mi przyzwoity okoń.

 

Pstrągi

          Pod koniec sezonu pstrągowego na nowo "odryłem" piękno łowienia tych ryb. Złowiłem sporo pstrągów, zwłaszcza podczas ostatniego sierpniowego weekendu. Na kiju miałem łączniie koło 15-stu pstrągów, jednak większość z nich nie miała więcej jak 30 cm. Rekord z wiosny - 37 cm kropek, nie został pobity, choć miałem bardzo wiele szans. Na kiju miałem sporego pięćdziesiątaka, czterdziestaka i kilka grubych trzydziestaków. Jako przyłowy trafiały się odpasione garbusy. Zagadką pozostaje ryba, która zaatakowała mojego woblerka, po czym wypłynęła pod powierzchnię wody. Wyglądała jak pstrąg z wielką paszczą, Animal mówi, że to mogła byś głowacica...

 

Grubyzwierz

       

 

 

STRONA GŁÓWNA => RELACJE Z WYPRAW

 

 

 

Menu prawe

 


6,0 kg

 

 

POLECAMY

pajacyk_139x68.gif

 

 

stat4u

 

 

Top 100 o Wedkarstwie

 

Wedkarstwo

 

 

 

grubyzwierz

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006-2011 GrubyZwierz.com Projekt i wykonanie: GrubyZwierz

E-mail: waldek@grubyzwierz.com

Odsony: 10017 Unikalne:4492 Dzisiaj: 18 Online: 1Top: 26-07-2022 (95)